Skin Perfection is een beauty & wellness praktijk gelegen in Gemert met een focus op natuurlijke producten en een groot aanbod van verscheidene complementaire behandlingen.
Natuurlijke producten
Natuurlijke producten versterken en ondersteunen processen in je huid, waardoor je huid geactiveerd wordt en zelf mee gaat werken om er goed en gezond uit te zien. Natuurlijke producten houden je natuurlijk mooi en natuurlijk gezond. Bovendien zijn de producten dierproefvrij. In mijn praktijk maak ik zoveel mogelijk gebruik van natuurlijke producten. En omdat ik voor honderd procent achter deze producten sta, hebben we een webwinkel gemaakt met daar in alleen de beste natuurlijke producten.
Veelzijdige behandelingen
Mijn behandelingen zijn op de gehele mens gericht. Skin Perfection gaat voor diepgang, van wellness en ontspanning tot geneeskrachtige planten en kruiden. Ik streef ernaar om van elke behandeling een beleving te maken. Door mijn specialisme in meerdere gebieden, waaronder schoonheid, natuurgeneeskunde, sensi-therapie, aromatherapie, kruidengeneeskunde en bloesemtherapie kan ik meer volledige behandelingen bieden. En met mijn recente verdiepingen in de Ayurveda in de schoonheid, kan ik opnieuw nog meer diepgang geven aan de behandelingen.
Over mijn praktijk
In deze hectische tijd willen we allemaal wel eens bijtanken. Een wellness-behandeling biedt de ultieme oplossing. Even lekker ontspannen, weg van de drukte.
Alle behandelingen worden zoveel mogelijk met natuurlijke producten gegeven en alle producten zijn dierproefvrij. De praktijk is gelegen in het mooie en rustige buitengebied van Gemert aan de Pandelaarsekampen.
Skin Perfection is aangesloten bij de ANBOS, BATC en de NAP. ANBOS is een vakorganisatie die meewerkt om de kwaliteit en kennis van de schoonheidsspecialisten zo hoog mogelijk te houden. BATC is de beroepsvereniging van complementaire therapeuten. NAP is de Nederlandse Assosiatie voor Psychotherapie.











